b_350_0_16777215_00_images_tasavir_ordp.jpg

 شاید استنباط شما این باشد که این آموزشگاه صرفاً آموزشی است. درس، آزمون، نکته، تست، المپیاد، کنکور، مشاوره و … در صورتی که اینها همه بسته آموزشی این آموزشگاه است. وقتی که دانش آموزان این مجموعه دانش آموزان اخلاقی و علمی می باشند، ماهم به نوبه خود وظیفه می دانیم که هر چند وقت یکبار با برگزاری اردوهای تفریحی یک یا چند روزه، خستگی آنها را از بین ببریم و نزدیکی و صمیمیت بین بچه ها و مسئولین آموزشگاه و اساتید آنها ایجاد کنیم.


 امروزه نقش اردو در رشد و شخصیت دانش آموزان، اجتماعی شدن و باورپذیری آن ها امری غیرقابل انکار به شمار می رود و از همین روست که اغلب کارشناسان آموزشی بر لزوم برگزاری اردوهای علمی، معنوی و تفریحی برای دانش آموزان توافق نظر دارند.

به اعتقاد کارشناسان، اردو یک فعالیت مقطعی و فوق برنامه نیست بلکه یک فرآیند آموزشی، پرورشی است که متناظر به اهداف و برنامه های مرتبط با سطح و مقطع تحصیلی دانش آموزان و از اصلی ترین پارامترهای اثرگذار در حوزه جامعه پذیری دانش آموزان می باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که اردوهای دانش آموزی در میان دانش آموزان هرآموزشگاه جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشارکت در جامعه گسترده امروز به شمار می رود و نیز یکی از مهم ترین آثار این اردوها، دور کردن دانش‌آموز از فضای رسمی و خشک کلاس است که می‌تواند با فراهم ساختن یک محیط باز و شاداب و تغییر مکان، ظرفیت مناسبی را برای بهره برداری آموزشی فراهم آورد.

در همین راستا آموزشگاه سرمدان با برگزاری اردوهای تربیتی، تفریحی، زیارتی یک روز به یاد ماندنی را برای دانش آموزان رقم می زند.

اطلاعات تماس

آموزشگاه علمی پسران و دختران سَرمـَــدان رشت

آدرس: رشت ؛ بلوار شهید رجایی (رشـتیان) ؛ مابین کوچه 27 و 29 ؛ جنب آژانس البرز ؛ پلاک 371 ؛ طبقه 2

تلفن: 33524952-013 / 09106698498 

واحد پسران: امیر محمود واحدی فر 09116504176

واحد دختران: زهرا پورمحسن 09116504175    

ایمیل: sarmadan1397@gmail.com

اینستاگرام و تلگرام: @Rasht_Sarmadan

سایت: www.sarmadan.ir